Potrzebuję obsługi firmy

PAZNOKCIE NORWEGIA

Nic tak nie poprawia samopoczucia kobiety jak dobrze zrobiony manikiur. Schludne i zadbane paznokcie uszczęśliwią każdą kobietę. Norwegowie cenią usługi świadczone przez Polaków i chętnie z nich korzystają. Polki są bardzo cenionymi stylistkami paznokci w Norwegii. Zajmują wysokie miejsca w rankingach konkursowych min. zdobyty tytuł Międzynarodowej Mistrzyni stylizacji Paznokci w Norwegii w 2021 roku.

Spis treści:
Ceny stylizacji paznokci w Norwegii
Jakie usługi wykonuje stylistka paznokci
Własna firma i inne miejsca pracy dla manikiurzystek

Ceny stylizacji paznokci w Norwegii

Usługi kosmetyczne w Norwegii są dość drogie, poniżej przykładowy cennik jednego z salonów norweskich:
Usługa Cena (NOK)
Manicure i nakładanie nowego koloru zwykłym lakierem 400
MANICURE ŻELOWY ZE WZMOCNIENIEM - 600 - 700
ŻELOWE PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI PRZEDŁUŻANIE Z KOLOREM/ZDOBIENIEM UZUPEŁNIENIE 800 - 900

1255

1055
LAKIER HYBRYDOWY COLOR (Zmiana koloru lakieru hybrydowego) 500
USUWANIE LAKIERU HYBRYDOWEGO 160
USUWANIE ŻELU / AKRYLU   250 - 350
ZDOBIENIE PAZNOKCI (french, ombre, efekt syrenki, cekiny svarowskiego) 80 - 200
MANICURE DLA DZIECI   200

Praca stylistki paznokci

Stylistka paznokci to osoba, która zajmuje się pielęgnacją paznokci, dłoni oraz stóp. Nowe techniki stylizacji oraz duży wybór materiałów do zdobienia paznokci pozwala na piękne i oryginalne wzory. Z pewnością w tym zawodzie ważna jest pasja i dbanie o rozwój.

Zadania manikiurzystki: Zakres zadań jest więc szeroki, a wszystko zależy od tego, w czym specjalizuje się dana osoba.

Jeśli mamy problemy z płytką paznokciową, infekcjami paznokci, w takim przypadku należy skorzystać z usług Podologa.

Gdzie może pracować manikiurzystka?

Najczęściej stylistki po przebytych kursach otwierają własną firmę – na początek może to być mały pokoik w domu lub usługa z dojazdem do klienta. Zdarza się jednak, że zakładają własny salon lub stanowisko stylizacji paznokci. Na początku, zdobywanie klientów może być trudne – stylistów paznokci jest wielu, jednak nasze polskie usługi są wykonywane na wysokim poziomie, z całą pewnością norwescy klienci będą nas polecać i do nas wracać. Ważne jest, by rozwijać się, mieć dobry sprzęt i kwalifikacje.

Pracę można znaleźć w otwartym już salonie.

Oferty pracy dla stylistek paznokci są zamieszczane przede wszystkim na norweskich portalach ogłoszeniowych np.:

https://no.jooble.org/
https://karrierestart.no/
https://www.finn.no/

Aplikacja na stanowisko manikiurzystki powinna zawierać CV w języku norweskim lub angielskim. Pracodawcy zazwyczaj szukają osób doświadczonych i wykwalifikowanych w zakresie pielęgnacji paznokci, co nie znaczy, że osoba początkująca nie znajdzie pracy w branży. Istotne znaczenie ma tutaj również pozytywne nastawienie, umiejętność obsługi klienta oraz zainteresowanie branżą „paznokciową”. W zamian pracodawcy oferują atrakcyjną stawkę plus prowizję, coroczne szkolenia i kursy. Niektóre salony dają swoim pracownikom możliwość poszerzania umiejętności o inne zabiegi np. rzęsy, brwi i inne.

Dużą popularnością w Norwegii cieszą się Nail bary, które zazwyczaj działają na warunkach franczyzy. Bary paznokciowe to miejsca gdzie szybko można zrobić manicure. Salony są usytuowane w centrach handlowych, pasażach czy deptakach, ich miejsce nie jest przypadkowe. Najczęściej inwestorzy wybierają miejsca często odwiedzane przez dbające o siebie kobiety. Podczas zakupów, czy w przerwie na lunch można szybko pomalować paznokcie czy skorzystać z innego zabiegu na dłonie. W Norwegii takie salony są m.in. Sandvika, Ski, Stavanger, Kolbotn, Gjøvik, Trondheim.

Nail Bary posiadają usługi , zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Oferta obejmuje, między innymi: Ciekawym przykładem jest również nowo otwarty sklep z lakierami hybrydowymi. Mieści się w ścisłym centrum Oslo w popularnej galerii handlowej. Klienci mogą tam kupić lakiery ale również skorzystać z usług profesjonalnych stylistek paznokci, które zrobią manicure hybrydowy.

Jak widać branża beauty prężnie się rozwija, pojawiają się nowe produkty na rynku kosmetycznym, a usługi cieszą się ogromną popularnością. Jeśli zdecydujemy się na własną działalność gospodarczą w Norwegii, najlepszym wyborem na początek będzie firma jednoosobowa - Enkeltpersonforetak. Więcej informacji na temat firmy, opłat oraz wszelkich formalności możemy znaleźć pod tym adresem: https://norwegiaconsulting.pl/firma-norwegia.html
Potrzebujesz pomocy w sferze formalności Twojego biznesu?