Potrzebuję obsługi firmy

EOR - Employer of Record

Oferujemy usługę zatrudnienia i rozliczenia podatków oraz wypłat Twoich pracowników w Norwegii.

Co to jest EOR (Employer of Record)?

Usługa EOR polega na zleceniu zewnętrznemu podmiotowi formalnego zatrudnienia Twojego pracownika na terytorium innego kraju. Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty nie musisz budować struktur prawnych na nowym rynku. Co miesiąc płacisz abonament za korzystanie z usługi, a Twój pracownik jest legalnie zatrudniony w innym kraju. Usługa EOR obejmuje czynności administracyjne, zarządzanie listą płac, podatki, ubezpieczenia oraz inne świadczenia pracownicze.

EOR jest obecnie preferowany przez firmy międzynarodowe, ponieważ bezpośrednio pomaga im zaoszczędzić koszty i czas oraz zmniejszyć ryzyko działalności na lokalnym rynku. Podmiot EOR jest odpowiedzialny za spełnianie wymogów regulacyjnych i prawnych związanych z zatrudnieniem, imigracją, płacami, ale nie pełni żadnej roli kierowniczej w odniesieniu do stanowiska pracownika. Dlatego dla Twojej firmy zatrudnienie w modelu EOR jest opłacalne ze strategicznego, finansowego i operacyjnego punktu widzenia. Szczególnie w początkowej fazie rozwoju Twojej obecności na nowym rynku.

Rozszerzenie działalności na nowe rynki wymaga trzech kluczowych elementów: czasu, kosztów i wiedzy. Złożoność globalnych, regionalnych i lokalnych przepisów wymaga zaufanego partnera, takiego jak Uniqorm, który przełamie bariery w globalnej ekspansji i zapewni pomyślny wzrost przychodów.

Nasza firma partnerska Uniqorm zajmie się Twoimi sprawami kadrowo-płacowymi w Norwegii, lokalnymi podatkami i zgodnością z przepisami oraz administracją świadczeń. Dzięki temu możesz skupić się na rozwoju swojej firmy.

Zaufali nam:
Stwórz swój zespół za granicą z naszą pomocą.

Oferujemy łatwe i szybkie zatrudnianie pracowników lub rozliczanie się z wykonawcami z Norwegii. Wykorzystaj naszą międzynarodową infrastrukturę korporacyjną i wiedzę, aby uniknąć straty czasu, zaoszczędzić koszty, a także ograniczyć ryzyko, które zwykle wiążą się z samodzielnym działaniem. Płać swoim pracownikom w lokalnej walucie, zadbaj o ich świadczenia dodatkowe, opiekę medyczną oraz ubezpieczenie emerytalne.

Jesteśmy liderem usług EOR na rynku Norwegii.

Jesteśmy liderem usług EOR na rynku Norwegii

Jak to działa Zamów usługę teraz Zatrudnij pracownika w Norwegii bez zakładania tam firmy. Unikniesz dodatkowych kosztów, straty czasu i ograniczysz ryzyko biznesowe. Dzięki temu skupisz się na rozwoju swojego biznesu.

Masz pytanie jak rozpocząć współpracę z nami? Umów się na bezpłatną sesję z jednym z ekspertów przez zoom:
Informacje

Imię:

Nazwisko:
Nazwa firmy:
Liczba pracowników:
E-mail:
Telefon:
Potrzebujesz pomocy w sferze formalności Twojego biznesu?